شعار سال
سه‌شنبه 28 خرداد 1398   10:50:41
اخبار
16:201397/9/13 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد:
گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار استان کرمانشاه طی دو سال آینده

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه مهمترین برنامه شرکت گاز استان کرمانشاه طی دو سال آینده را گازرسانی به همه روستاهای باقیمانده بالای 20 خانوار استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، سیروس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: با اجرای این برنامه ضریب نفوذ گازرسانی روستایی استان از 61 درصد فعلی به بالای 90 درصد می رسد.

 وی افزود: تکمیل گازرسانی به 4 شهر باقیمانده استان شامل شهرهای نوسود، نودشه، ریجاب و ازگله از دیگر برنامه‌های در دست اجرای این شرکت است.

مهندس شهبازی گفت: در بخش صنعتی نیز برنامه شرکت، گازرسانی به همه واحدهای صنعتی متقاضی استفاده از گاز است. 

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان این که ارزش واقعی گاز طبیعی زمانی است که به عنوان خوراک و یا سوخت در واحدهای تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و زمینه رشد فعالیت‌های تولیدی و ایجاد اشتغال را فراهم کند، اظهار کرد: در این زمینه اقدامات بسیار خوبی در زمینه گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان انجام گرفته و بیش از دو هزار واحد صنعتی بزرگ و کوچک به شبکه گازرسانی متصل شده‌اند که از مهمترین آنها می‌توان به دو کارخانه بزرگ تولید سیمان، سه واحد بزرگ پتروشیمی و نیروگاه‌های تولید برق اشاره کرد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در بخش توسعه شبکه گازرسانی استان در مراحل انتهایی کار قرار داریم، افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم، هم راستا با راهبرد کلی شرکت ملی گاز در دستور کار شرکت گاز استان کرمانشاه قرار دارد.

وی افزود: به همین منظور اقدامات مهمی ازجمله؛ استقرار استانداردهای مدیریتی در حوزه‌های کیفیت (ایزو 9001)، بررسی رضایت و شکایات مشتریان (ایزو 1002 و 10004) ، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) و مدیریت انرژی (ایزو 50001) در مجموعه شرکت گاز استان اجرایی شده است و خوشبختانه در همه این حوزه‌ها، موفق به دریافت گواهینامه های مربوطه شده ایم.

شهبازی در ادامه اظهار داشت: شرکت گاز استان کرمانشاه استقرار مدل تعالی سازمانی و حرکت در مسیر تعالی را در دستور کار خود قرار داده و سال گذشته موفق به کسب تقدیرنامه دوستاره تعالی سازمانی در نخستین جشنواره تعالی سازمانی شرکت ملی گاز ایران شد و امسال نیز به منظور کسب سطوح بالاتر تعالی سازمانی در این جایزه مورد ارزیابی قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در پایان، راه‌اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان قبوض گازبها ، استقرار سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS، ارایه خدمات مرتبط با مشترکین در دفاتر پیشخوان، راه‌اندازی میز خدمت و راه‌اندازی سیستم مکانیزه امداد گاز استان را ازمهمترین اقدامات انجام گرفته در راستای افزایش کیفیت خدمت رسانی در شرکت گاز استان کرمانشاه عنوان کرد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما