شعار سال
سه‌شنبه 28 خرداد 1398   10:49:45
17:061397/11/27 شنبه
برگزاری آیین افتتاحیه گازرسانی به 5 روستای محور زلان از توابع شهرستان جوانرود

در مراسمی با حضور بازوند استاندار کرمانشاه، نادری نماینده  مردم  منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی، شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگراز مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 5 روستای محورزلان از توابع شهرستان جوانرود روشن شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در تشریح مختصات این پروژه گازرسانی اظهار کرد: به منظور گازرسانی به این روستاها مجموعاً اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال هزینه شده است که زمینه بهره مندی 650 خانوار ساکن در این روستاها از سوخت پاک گاز طبیعی را فراهم نموده است.
وی افزود: دراین پروژه به طور متوسط برای گازرسانی به هر خانوار 70 میلیون ریال هزینه شده است که بیانگر عزم راسخ مجموعه دولت برای خدمت رسانی شایسته به روستا نشینان عزیز است.
 
مهندس شهبازی به اقدامات انجام گرفته در سال جاری به منظور توسعه شبکه گاز رسانی در روستاهای استان اشاره و تصریح کرد: دریک سال اخیر ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی استان معادل 10 درصد رشد داشته است درحالیکه متوسط رشد کشوری این شاخص 4 درصد بوده است که حاکی از شتاب مناسب اجرای پروژه های گازرسانی روستایی در استان است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به شاخص های گازرسانی در این استان اشاره و اظهار کرد: هم اکنون 3/99 درصد جمعیت شهری استان در قالب 28 شهر و 69 درصد جمعیت روستایی استان در قالب یکهزار و 248 روستا تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند و گازرسانی به 4 شهر باقیمانده و بیش از 500 روستای استان نیز در دست اجراست.
شهاب نادری نماینده مردم منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات شرکت گاز استان، تسریع در اجرای پروژه های گازرسانی به روستاهای باقی مانده این منطقه را خواستار شد.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما