شعار سال
سه‌شنبه 28 خرداد 1398   10:50:20
10:271397/10/15 شنبه
بهره مندی 90 درصد جمعیت استان کرمانشاه از خدمات گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با اقدامات انجام گرفته تاکنون یک میلیون و 800 هزار نفر که 90 درصد جمعیت استان را شامل می شود تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار گرفته اند. 

به گزارش روابط عمومی، سیروس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: بهره مندی این میزان جمعیت از گاز طبیعی در استان کرمانشاه با اجرای  516  کیلومتر خطوط انتقال، اجرای 8 هزار و600 کیلومتر شبکه گذاری، نصب  250 هزار انشعاب گاز و پذیرش بیش از 560 هزار مشترک، امکان پذیر شده است.

وی افزود: در حال حاضر 28 شهر و یکهزار و 120 روستای استان کرمانشاه به شبکه گاز متصل شده اند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری به 99.3 درصد و در بخش روستایی به 63 درصد رسیده است.

شهبازی گفت: گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده در دستور کار شرکت است و مطابق برنامه ریزی انجام گرفته طی دو سال آینده همه شهرهای غیر برخوردار از گاز و نیز همه روستاهای بالای 20 خانوار از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین و ذی نفعان شرکت نیز در دستور کار  قرار دارد و در این راستا اقدامات خوبی در دست اجرا می باشد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما