شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 28 خرداد 1398   11:08:42
المپياد ورزشي
سه‌شنبه 23/7/1392

رئيس امور ايثارگران شركت ملي گاز ايران گفت: اين امور به عنوان بخش مهمي از پيكره عظيم  صنعت گاز( باجامعه تقريبي 7 هزار نفر ايثارگر)،فعاليتهاي ورزشي را بصورت متمركز همه ساله در سطح صنعت گاز با حمايت مديريت به انجام مي رساند...

آلبوم تصویری


رئيس امور ايثارگران شركت ملي گاز ايران گفت: اين امور به عنوان بخش مهمي از پيكره عظيم  صنعت گاز( باجامعه تقريبي 7 هزار نفر ايثارگر)، ضمن انجام وظايف وفعاليتهاي محوله و نيزبا الهام ازفرمايشات ورهنمودهاي حضرت امام راحل ( ره ) ورهبري فرزانه انقلاب اسلامي ( مدظله العالي ) وبراساس قوانين ومقررات ، فعاليتهاي ورزشي را بصورت متمركز همه ساله در سطح صنعت گاز با حمايت مديريت به انجام مي رساند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، حسين سروري با بيان اين مطلب افزود: برگزاري اين مسابقات سبب توانمندسازي فردي، جمعي و اهتمام به پرورش استعدادها و ارتقاء سطح ورزشي، فني و فرهنگي ايثارگران به منظور نقش آفريني فعال و موثر در عرصه هاي مختلف شده است.

وي يادآور شد: هفدهمين دوره جشنواره فرهنگي ورزشي ايثارگران به ميزباني شركت گاز اردبيل بمنظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر وحفظ ارزشها و پایداری از فداکاریهای ایثارگران عزیز در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جهت تقویت روحیه، شادابی و سلامتی جسمی ایثارگران برگزار شد.

سروري تصريح نمود: در اين جشنواره ضمن حضورجانبازان 70 درصد، قريب به 550 ايثارگر و جانباز در هفت رشته ورزشي به رقابت پرداختند.

وي افزود: در رشته فوتسال 26 تیم حضور داشتند و بقیه جانبازان در رشته های  شنا، دارت، تیراندازی، دومیدانی (پرتاب وزنه)، شطرنج  وتنيس روي ميز با يكديگر به رقابت پرداختند.

اسامی نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

نتايج مسابقات فوتسال

نتايج

تيم ها

1

استان اصفهان

2

منطقه 2 عمليات انتقال گاز

3

استان تهران

 

نتايج مسابقات تنيس روي ميز

نتايج

نفرات

شركت

1

حميد رضا سليماني

استان اصفهان

2

محمد حسين پروانه

استان تهران

3

مظاهر اکبری/ احمد ایزدیان

منطقه 3عمليات انتقال گاز/ استان مازندران

 

نتايج مسابقات شنا ( اندام فوقاني)

نتايج

نفرات

شركت

1

بيژن مسيبي

فارس

2

محمد باقر اكبري

اصفهان

3

ذبيح الله ولايي

ستاد تهران

 

مسابقات شناي ( اندام تحتاني )

نتايج

نفرات

شركت

1

مجيد افراخته

استان تهران

2

مهدي لطفي هروي

خراسان رضوي

3

جعفر طاهري

مازندران

 

شناي (ب) ( اندام تحتاني )

نتايج

نفرات

شركت

1

مرتضي نصیری خادر

فجر جم

2

رضا يزدان پناه

شركت مهندسي و توسعه گاز

3

-

-

 

مسابقات تبانچه بادي

نتايج

نفرات

شركت

1

ناصر عباسي

ستاد تهران

2

حميد حسيني

پالايشگاه گاز شهيدهاشمي نژاد

3

علي اصغر

منطقه 4

 

مسابقات تفنگ بادي

نتايج

نفرات

شركت

1

علي رضا عطايي

منطقه 4

2

محمد عبدالهي

منطقه 8

3

علي وحيدي ميامي

پالايشگاه گاز شهيدهاشمي نژاد

 

نتايج مسابقات تنيس روي ميز كلاس ( اندام فوقاني )

نتايج

نفرات

شركت

1

رضا شاكر

مازندران

2

ايوب كاظمي

آذربايجان شرقي

3

-

-

 

نتايج مسابقات شطرنج

نتايج

نفرات

شركت

1

حسن پور

خوزستان

2

حاتم پور

اصفهان

3

بختياري و آقاي عليرضا غلامي

ستاد/ پارس جنوبي

 

نتايج مسابقات پرتاب وزنه

نتايج

نفرات

شركت

1

عنايت زارع

پالايش گاز فجر جم

2

مظفر صالحي

استان اصفهان

3

يعقوب جبارزاده

آذربايجان شرقي

 

نتايج مسابقات دارت

نتايج

نفرات

شركت

1

حجت اله تيرگر

منطقه 9

2

عليرضا شهركي

پالايشگاه گاز شهيدهاشمي نژاد

3

علي داود نيا

خراسان شمالي

 

نتايج مسابقات شناي 50 متر آزاد (زير 50 سال )

نتايج

نفرات

شركت

1

فرزين صادق پور

پالايشگاه گاز شهيدهاشمي نژاد

2

شهرام پناهپور

منطقه 5

3

سيدمهدي سجادي

گاز تهران

 

نتايج مسابقات شناي 50 متر آزاد( بالاي 50 سال )

نتايج

نفرات

شركت

1

محمد ادريسي

ستاد

2

علي نيكپور

خراسان رضوي

3

نادر ابوالقاسم افشاريي

استان تهران

 

 

 

 
12345678910...>>>


مجری سایت : شرکت سیگما