صفحه اصلی > دانش و اطلاعات > پیشکسوتان صنعت گاز > مصاحبه با پیشکسوتان تلاشگر  


نسخه چاپي

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران:

نمايشگاه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي؛ فرصتي عالی جهت افزايش توان متخصصان داخلي

شركت ملي گاز ايران و مجتمع عظيم گاز پارس جنوبي در قطب اقتصادي كشور همواره در كنار شركت هاي دانش بنيان مي باشد و همواره از اقدامات و دستاوردهاي اين شركت هاي سازنده به خوبي استقبال مي كند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، مسعود زردویان، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در آیین افتتاح دوازدهمين نمايشگاه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي در عسلويه، با بیان این مطلب، اظهار داشت:وجود شركت‌هاي توانمند، سازنده قطعات و تجهيزات و تامين‌كننده اقلام مورد نياز صنعت عظيم گاز در كشور، فرصتي بسيار خوب جهت افزايش توان و ظرفيت متخصصان داخلي است.

زردويان با اشاره به تامين و استفاده از قطعات و تجهيزات داخلي در پالايشگاه هاي گازي در كشور، خاطرنشان كرد: اكنون مجتمع گاز پارس جنوبي بيشترين نياز خود را در حوزه خريد قطعات و تجهيزات از سازندگان و شركت هاي داخلي و پارك علم و فناوري تامين مي‌کند و اميدواريم اين مهم با رشد و شكوفايي بيشتري، تداوم داشته باشد.

وی در پایان، هدف از برگزاري اين نمايشگاه را تكميل زنجيره تامين در اين صنعت عظيم و معرفي شركت هاي داخلي و متخصصان سازنده در قطب اقتصادي عظيم پارس جنوبي اعلام کرد.

گفتني است، اين نمايشگاه با حضور 110 شركت فناور و دانش‌بنيان، آخرين دستاوردهای نوآورانه خود را در اين نمايشگاه به معرض نمايش گذاشته و توليدات خود كه مرتبط با حوزه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي است را به مدت چهار روز ارائه مي كنند.

 

 

 

منبع: روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١١:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4587

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: