صفحه اصلی > دانش و اطلاعات > پیشکسوتان صنعت گاز > مصاحبه با پیشکسوتان تلاشگر  


نسخه چاپي

رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران:

اهمیت پیاده سازی نظام های مدیریتی در راستای فعالیت های مرتبط با نگهداری تأسیسات

فعالیت های مرتبط با نگهداری، ‌تعمیرات تأسیسات و تجهیزات در مرحله بعد از پایان گازرسانی به شهرها و روستاها اهمیت خاصی پیدا می کند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران در نشست کمیته راهبردی بازرسین فنی شرکت های گاز استانی که به میزبانی شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، پیاده سازی نظام های مدیریتی مرتبط از جمله مدیریت دارایی های فیزیکی و مدیریت خوردگی را حیاتی دانست و یادآور شد: به گفته و اذعان مسئولین زیر‌بط، شرکت ملی گاز ایران در این زمینه پتانسیل لازم جهت الگو بودن برای دیگر شرکت های تابعه وزارت نفت را داراست و می تواند بعنوان پایلوت وزارت نفت در مباحث مدیریت دارایی های فیزیکی و مدیریت خوردگی انتخاب شود.

وی در ادامه ضمن بیان خلاصه ای از اقدامات انجام شده به ارائه اهم فعالیت های کمیته راهبردی بازرسین فنی در قالب تهیه دستورالعمل های کاری، یکسان سازی رویه های بازرسی فنی و معرفی تکنولوژی های نوین بازرسی فنی پرداخت.

تخصص، دانش و مهارت از ارکان مهم در پیشبرد اهداف واحد بازرسی فنی

در ادامه این جلسه، مسلم رحمانی مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر نیز با اشاره به اهمیت مقوله بازرسی فنی در صنعت گاز با مثبت ارزیابی کردن اقدامات انجام شده در زمینه بازرسی فنی از تجهیزات، تاسیسات و طرح های گازرسانی کشور،  تجهیز شدن به علم روز و استفاده از تکنولوژی های مدرن را عاملی مهم در موفقیت این عرصه عنوان کرد و در این رابطه آینده روشنی را پیش روی شرکت ملی گاز ترسیم کرد.

وی با بیان اینکه تخصص، دانش و مهارت از ارکان مهم در پیشبرد اهداف واحد بازرسی فنی است به جایگاه مهم بازرسی فنی در صنعت نفت و گاز اشاره و ضمن مطلوب ارزیابی کردن فعالیت های اجرا شده طی سال های گذشته در‌ کشور اظهار داشت: انجام بازرسی‌های دوره‌ای پیشرفته و ارائه گزارش های مربوطه می تواند نقش بسزایی در انجام به موقع تعمیرات پیشگیرانه از تاسیسات، افزایش ضریب ایمنی و نیز صرفه جویی در هزینه ها، داشته باشد.

در ادامه این نشست، فرشید بشیری، رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر نیز ضمن قدردانی از حضور مسئولین و کارشناسان حاضر در جلسه، به ارائه خلاصه‌ای از وضعیت شبکه و انشعابات اجراشده در استان و نیز اقدامات و فعالیت‌های جاری بازرسی فنی این شرکت پرداخت.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/29 - ١٣:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 7681

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: