صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دومین مرحله رزمایش انفاق و کمک مومنانه در شرکت ملی گاز ایران

در راستای منویات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) مبنی بر همدلي و كمك مومنانه به نيازمندان، دومین مرحله از رزمایش انفاق و کمک مومنانه در شرکت ملی گاز ایران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرمنابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران، در این خصوص اظهار کرد: در مرحله دوم، طی فراخوانی که صورت پذیرفت، حدود 140 میلیون ریال جمع آوری و بر اساس آن 70 بسته معیشتی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

ولی الله دینی خاطر نشان کرد: درمرحله نخست، 50 بسته معیشتی با ارزش 130 میلیون ریال تهیه شده بود که با احتساب مرحله دوم در مجموع،120 بسته معیشتی با ارزش 270 میلیون ریال تهیه و توزیع شد.

وی ادامه داد: با تلاش هایی که از سوی همکاران ما در حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران در شناسایی افراد نیازمند صورت گرفت، تا کنون تمامی بسته ها به دست این افراد رسیده و بنا داریم که در صورت جمع آوری مبالغ دوباره از سوی همکاران، بسته های بیشتری تهیه و توزیع شود.

دینی در ادامه با تشکر از همه دست اندرکاران در این این امر خداپسندانه، گفت: افتخار می کنم در مجموعه ای مشغول به کار هستم که کارکنان آن در کارهای خیر و خداپسندانه پیش قدم هستند کما اینکه در حوادث مختلف امتحان خود را پس داده اند که به همه آن ها دست مریزاد می گویم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/11 - ٠٩:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 614