صفحه اصلی > اخبار شرکت 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش روند گازرسانی به پروژه های شرکت گاز استان کرمانشاه

 به گزارش روابط عمومی گاز استان کرمانشاه : جلسه ای در روز دوشنبه مورخ 15 دی ماه 99 باحضور دکتر بخشی پور نماینده محترم شهرستاهای اسلام آباد غرب و دالاهو در محل شرکت گاز استان تشکیل و روند گازرسانی به پروژه های استان کرمانشاه و حوزه مربوطه بررسی گردید.

شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: درحال حاضر دراستان کرمانشاه  29 شهر و 1540 روستا گازدار می باشند وجهت انجام کارهای باقیمانده واتمام گازرسانی در استان نیاز به عزم ملی و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی می باشد که امیدواریم گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده استان و همچنین واحدهای صنعتی و تولیدی با استفاده از ظرفیت و توان مجمع نمایندگان استان در رفع موانع و مشکلات پیش رو با سرعت وجدیت افزونتری محقق گردد.

 ایشان افزود: هم اکنون در شهرستانهای اسلام آباد غرب و دالاهو تعداد 304 روستا وجود دارد که 271 روستای آن قابل گازرسانی و فقط 222 روستابالای 20 خانوار می باشند و اولویت اول شرکت ملی گازایران درحال حاضر گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار است که تا کنون در حوزه مربوطه 154 روستا گازدار و 83 روستا دردست اجرا و همچنین 26 روستا درست برآورد و پیمان سپاری است که با جدیت و تلاش مضاعف مجموعه شرکت گاز استان درحال پیگیری و انجام فرآیند مناقصه می باشند. همچنین سایر روستاهای باقیمانده دردست مطالعه و طراحی قرارگرفته است.

شهبازی یادآور گردید: بدون شک نسبت به پیگیری ویژه جهت پیمانهایی که هم اکنون درحال اجرا می باشند و نیز تلاش درراستای تسریع در پیمان سپاری روستاهایی که جدیداً مجوز پیمان سپاری آنها از شرکت ملی گاز اخذ گردیده صورت خواهد گرفت و نسبت به مطالعه،امکان سنجی،نقشه برداری و طراحی سایر روستاههای کم خانوار و مناطق صعب العبور شهرستانهای اسلام آباد غرب و دالاهو اقدام می گردد تا بعداز اخذ مجوزات لازم از شرکت ملی گاز پیمان سپاری و گازرسانی آنها نیزصورت گیرد.

درپایان : دکتر بخشی پور ضمن تشکراز زحمات مجموعه شرکت گاز استان کرمانشاه درراستای خدمت رسانی به هم استانیها بر تسریع در انجام کارهای باقیمانده تأکید نمودند وقول مساعدت وهرگونه همکاری لازم ازطریق مجمع نمایندگان استان را بیان نمودند.

 دانلود فايل : 13991015.JPG ( 1228KB )


٠٩:٣٥ - 1399/10/16    /    شماره : ١٤٩٣٢    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج
تصاویر منتخب