صفحه اصلی > اخبار شرکت 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مدیرعامل شرکت گازاستان کرمانشاه در مرکز سامانه ارتباط مردم با دولت(سامد)

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه: شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان در روز شنبه مورخ 20/2/99 باحضور درمرکز سامانه ارتباط مردم ودولت (سامد)از طریق خط ارتباطی 111  به تماس های مستقیم مردم پاسخ دادند.

شهبازی عنوان کرد: درراستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و تحقق حقوق شهروندی و مسئولیت های اجتماعی شرکت و به منظور پاسخگویی شفاف به ذینفعان و رضایت مندی حداکثری وبررسی درخواست ها وحل مشکلات مردم عزیز وایجاد فرصت جهت همشهریان گرامی درزمینه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران دستگاه های اجرایی با حضور درسامانه ارتباط مردم و دولت (سامد ) ازطریق تلفن 111 بصورت مستقیم تماس های هم استانی ها را دریافت و هماهنگی و دستورات لازم جهت رسیدگی و پیگیری آن ابلاغ گردید.

وی درخاتمه عنوان کرد: خدمت رسانی به هم استانی های عزیز جزء وظایف و اولویت های این شرکت می باشد و باتوجه به بستر مناسب ایجاد شده درسامانه سامد جهت تسهیل در رسیدگی مشکلات و درخواست های مردم ، درطی ارتباط مستقیم با مردم درخواست هایی شامل گازرسانی به روستاها و ... دریافت گردید که انشاءالله ظرف مدت زمان مشخص پیگیری و نتیجه آن به متقاضی انعکاس خواهد گردید.

 دانلود فايل : samad1.JPG ( 1328KB )


١٤:٤٥ - 1399/02/22    /    شماره : ٩٧٣٨    /    تعداد نمایش : ١٠١٩خروج
تصاویر منتخب