صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار دکتر حیدری نماینده مجلس شورای اسلامی با مهندس شهبازی مدیرعامل گاز استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان کرمانشاه: درروز چهارشنبه مورخ چهارم تیرماه 99  با حضور دکتر حیدری نماینده شهرستانهای قصرشیرین،سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی در محل شرکت گاز استان کرمانشاه و دیدار با مهندس شهبازی مدیرعامل ،روند گازرسانی به شهرستانهای حوزه مربوطه را بررسی نمودند.

دکتر حیدری ضمن تشکراز زحمات مجموعه شرکت گازاستان درراستای گازرسانی به شهرها وروستاهای حوزه مربوطه عنوان نمودند تاشرکت گازاستان نسبت به گازرسانی به باقیمانده روستاها اهتمام ویژه داشته و در این خصوص قول همکاری و همراهی لازم به منظور رفع مشکلات و موانع احتمالی پیش رو را بیان داشتند.

شهبازی مدیرعامل گاز استان عنوان نمود: درحال حاضر 99% جمعیت شهری شهرستانهای حوزه مذکور گازدار می باشند و از مجموع 370 روستای قابل گازرسانی این شهرستانها 176 روستا گازدار و 134 روستا نیز دردست اجرا و گازرسانی است و نیز 43 روستای باقیمانده قابل گازرسانی در دست مطالعه و امکان سنجی می باشند.

وی گفت: درحال حاضر 10 پیمانکار درشهرستانهای فوق  مشغول فعالیت می باشند و برنامه گازرسانی به 134 روستا دردست اجرا واز پیشرفت قابل توجهی برخورداراست واگر مشکلاتی همچون معارضین محلی نبود پروژه های فوق اکنون روند مطلوبتری داشتند و نیزجهت رفع معارضین محلی وهمکاری با شرکت درخواست دستور پیگیری ویژه از طریق نماینده محترم را تقاضا نمودند.

 دانلود فايل : photo_2020-06-28_14-25-51.jpg ( 121KB )


١٦:٤١ - 1399/04/04    /    شماره : ١٠٥١١    /    تعداد نمایش : ٦٣خروج
تصاویر منتخب