صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری:

مهندس زنگنه بحق فرزند دلیر، دلسوز و دغدغه‌ مند کرمانشاه است

مهندس بازوند استاندارکرمانشاه،درنشست شورای اداری استان که با حضورمدیران دستگاه های اجرایی مختلف برگزار شد؛اظهار داشت: زنگنه فرزند برومند، دلیر، دلسوز و قهرمان کرمانشاه هستند که با تعصب خاصی توسعه استان درحوزه های مختلف را دنبال  می کند.

وی افزود: مهندس زنگنه در همان روز اول زلزله با هیئت دولت به سرپل ذهاب آمد و آمادگی کامل وزارت نفت برای کمک به آسیب دیدگان را اعلام نمود و در طول این ایام کمک های بسیاری به زلزله زدگان کرد.

استاندارکرمانشاه پروژه گازرسانی به نودشه وروستاهای منطقه اورامانات را یکی ازکارهای ماندگارمهندس زنگنه توصیف کردوگفت: طی سال های اخیربا همت وحمایت های ویژه ایشان،فاصله گازرسانی روستاهای استان بامیانگین کشوری از ۲۱ درصد به ۵ درصد  کاهش یافته است که یک جهش محسوس محسوب می شود و امیدواریم به زودی به میانگین کشوری دست پیدا کنیم.

وی تصویب پتروشیمی چهارم اسلام آباد غرب در شورای اقتصاد را یکی از کارهای ماندگار مهندس زنگنه برای مردم کرمانشاه برشمرد وگفت: عملیات اجرایی پتروشیمی چهارم با 7 هزار میلیارد سرمایه گذاری به زودی آغاز می شود و با اجرای این طرح شاهد یه تحول عظیم در اسلام آباد غرب خواهیم بود.

استاندار کرمانشاه افزود: همچنین مهندس زنگنه همچنان سخت پیگیر پروژه پتروپالایش آناهیتا هستند وبا وجود ممنوعیت بخش دولتی در سرمایه گذاری، سهم 33 درصدی سرمایه گذاری شرکت پخش و پالایش را حفظ کردند.

 

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه -۲۰شهریور ۱۳۹۹

 


٢١:٠٠ - 1399/06/21    /    شماره : ١٢١٣٠    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج
تصاویر منتخب