صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گازاستان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی 1399

 

همکار ان ارجمند

 

باسلام واحترام ؛

سال نو با نسیم جان  نواز بهاری ، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان مارا به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه را با یادگاری از تلاش های ما به گذشته پیوند می دهد.

خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که درسال 98  خانواده بزرگ شرکت گاز استان کرمانشاه توانست با پشت سر گذاشتن بحران های مختلف دستاوردهای قابل توجهی  درراستای رشد کمی و کیفی فعالیت  ها و ارتقاء خدمت رسانی به مردم به انجام رساند که توسعه شبکه گازرسانی دراقصی نقاط استان  و توجه ویژه به بحث گازرسانی به روستاهها و محرومیت زدایی ، استمرار جریان پایدار گاز طبیعی در طول سال و ارتقاء خدمات شرکت  در بخش های مختلف از اهم این اقدامات است.

دراینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم  می دانم از زحمات و تلاش های صمیمانه و دلسوزانه  وبی وقفه همه همکاران گرامی درواحدهای مختلف درطی یک سال گذشته تقدیر و تشکر نمایم، بدون شک موفقیت ها و پیشرفت های حاصل شده مرهون سعی و تلاش  جمعی همکاران عزیز است.

اکنون  و درآستانه حلول بهار و آغاز سال نو ، ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی ، امیدوارم  سال پیش رو ، سالی سرشاراز موفقیت ، سلامت و شادکامی برای همه  هم میهنان  ، علی الخصوص شما همکاران گرامی و خانواده های محترمتان باشد.

                                       سیروس شهبازی   

                                                                     مدیرعامل

 دانلود فايل : تبریک_سال_1399.jpg ( 706KB )


١٢:٥٥ - 1398/12/27    /    شماره : ٩١٣٥    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج
تصاویر منتخب